Seřizovač/ka montážní linie (Line Lead Assy)

  • Zahradní 282, Malé Předměstí, 346 01 Horšovský Týn, Czechia
  • Plný úvazek

Popis společnosti

V naší pobočce v Horšovském Týně, která je součástí součástí divize Medical Systems, vyrábíme na vstřikovacích lisech a montážních liniích plastové komponenty pro inhalátory pro astmatiky, inzulinová a odběrová pera, drogové testery, komponenty pro dialyzační jednotky, sterilní lepidla pro hojení ran, výrobky pro umělé dýchání a mnoho dalších produktů. Kromě výroby inovativních plastových systémů se specializujeme na montáž, dokončovací práce, balení a mezinárodní dopravu k zákazníkovi.

Popis nabídky práce

Co budete dělat?

  • obsluhovat automatické montážní linie
  • doplňovat dílce do zásobníků u montážních linií
  • vizuálně kontrolovat dílce, které budete doplňovat do zásobníků
  • sledovat plynulost výroby
  • vyplňovat výrobní dokumentaci
  • hotovou výrobu zabalíte, dáte na paletu a odvezete do skladu
  • spolupracovat se zaměstnanci údržby a optimalizátory

Kvalifikace

Co od Vás očekáváme?

  • SOU (nejlépe technického směru), maturita vítána
  • uživatelskou znalost PC
  • flexibilitu, samostatnost, pečlivost, rozhodnost, manuální zručnost, komunikační schopnosti
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (denní směna 06-18 hod, noční směna 18-06 hod; turnusy 3 denní směny, 3 dny volna, 3 noční směny, 3 dny volna)

Další informace

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení
  • 1 týden dovolené navíc
  • příspěvek na dopravu
  • čtvrtletní prémie
  • příspěvek na dovolenou
  • vlastní kantýna (dotované snídaně, obědy a večeře)
  • možnost dalšího vzdělání a osobního i profesního růstu
  • finanční odměny za zlepšovací návrhy
  • další zaměstnanecké benefity - např. vlastní parkoviště, cyklostojany, sportovní aktivity (fotbalový tým, volejbalový tým, cyklistický a běžecký tým), letní a zimní oslavy a jiné

Těšíme se na Vaše písemné odpovědi se strukturovaným životopisem. Děkujeme.

Zásady ochrany osobních údajů