Team Lead Process Optimization

  • Plný úvazek

Popis společnosti

MOTTO: POMÁHÁME LIDEM ZLEPŠOVAT ZDRAVÍ Naše vize: Jsme globálním partnerem pro zlepšování zdraví a životní úrovně - 10.000 zaměstnanců ve 47 pobočkách po celém světě v Evropě, v Severní a Jižní Americe, Asii - 700 zaměstnanců v ČR - Vlastní školící středisko pro zaměstnance i učně Rosteme - vstupte s námi do světa moderních technologií, s jejichž pomocí vyrábíme produkty, které léčí.

Popis nabídky práce

Pracovní náplň

* odpovědnost za průběžnou optimalizaci výrobních procesů
* implementace nových řídících struktur definovaných zákazníkem do struktur firmy Gerresheimer
* vedení týmu, dohlížení nad dodržováním nastavených pravidel
* plánování, aktualizace a vyhodnocování KPI
* zajištění neustálého zlepšování pracovních procesů
* plánování a realizace workshopů
* zajištění dokumentace všech změn
* zahájení nezbytných eskalačních opatření
* zpracování návrhů na zlepšení
* dohled nad projekty s odpovědnost za subprojekty
* technický kontakt pro zákazníka

Kvalifikace

Požadujeme:

* SŠ / VŠ vzdělání - nejlépe technického nebo humanitního směru
* praxe na obdobné pozici (ve výrobní firmě výhodou)
* nutná znalost německého nebo anglického jazyka (B2)
* pokročilá znalost MS OFFICE (Excel - kontingenční tabulky, funkce), MES, SAP, Outlook
* odborné znalosti v oblasti výroby a montáže výhodou
* analytické myšlení, dobré komunikační a organizační schopnosti, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost
* velmi dobrá znalost kvalitativních metod, personálního a změnového řízení

Další informace

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení
  • 1 týden dovolené navíc
  • příspěvek na dopravu
  • čtvrtletní prémie
  • příspěvek na dovolenou
  • vlastní kantýna (dotované snídaně, obědy a večeře)
  • možnost dalšího vzdělání a osobního i profesního růstu
  • finanční odměny za zlepšovací návrhy
  • další zaměstnanecké benefity - např. vlastní parkoviště, cyklostojany, sportovní aktivity (fotbalový tým, volejbalový tým, cyklistický a běžecký tým), letní a zimní oslavy a jiné

Těšíme se na Vaše písemné odpovědi se strukturovaným životopisem. Děkujeme.

Zásady ochrany osobních údajů