Pracovník údržby nástrojů - Tool Maker Mechanical (m/ž)

  • Plný úvazek

Popis společnosti

MOTTO: POMÁHÁME LIDEM ZLEPŠOVAT ZDRAVÍ Naše vize: Jsme globálním partnerem pro zlepšování zdraví a životní úrovně - 10.000 zaměstnanců ve 47 pobočkách po celém světě v Evropě, v Severní a Jižní Americe, Asii - 700 zaměstnanců v ČR - Vlastní školící středisko pro zaměstnance i učně Rosteme - vstupte s námi do světa moderních technologií, s jejichž pomocí vyrábíme produkty, které léčí.

Popis nabídky práce

Co budete dělat?

  • udržovat a opravovat nástroje a přípravky pro výrobu
  • připravovat nástroje pro interní a externí transport
  • spravovat a evidovat nástroje v systému
  • dohlížet na dodržování servisních period nástrojů
  • spolupracovat s oddělením údržby
  • spolupracovat při přejímkách a zkouškách nástrojů
  • spolupracovat na trvalém snižování nákladů na opravu forem

Kvalifikace

Co od Vás očekáváme?

  • SOU (nejlépe technického směru)
  • znalost oprav tvarových vložek (leštění, čištění, mazání povrchů, konzervace)
  • uživatelskou znalost PC
  • flexibilitu, samostatnost, pečlivost, rozhodnost, manuální zručnost
  • ochotu pracovat v 2- směnném provozu (střídání ranní a odpolední, po zaškolení občasné víkendové pohotovosti)

Výhodou

  • znalost konstrukce vstřikovacích forem
  • znalost technologie vstřikování
  • znalost technické dokumentace

Další informace

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • benefitní karta ve výši 5.000,- Kč za rok - možnost čerpání benefitů dle svého vlastního výběru
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dotované závodní stravování
  • týmová akce mimo firmu
  • možnost dalšího vzdělání a osobního i profesního růstu
  • práci v dynamicky rostoucí a perspektivní společnosti
  • další zaměstnanecké benefity - např. vlastní parkoviště, cyklostojany, sportovní aktivity (fotbalový tým, volejbalový tým, běžecký a cyklistický tým), letní a zimní oslavy a jiné

Těšíme se na Vaše písemné odpovědi se strukturovaným životopisem. Děkujeme.

Zásady ochrany osobních údajů