Technolog - Process Technician IM (m/ž)

  • Plný úvazek

Popis společnosti

MOTTO: POMÁHÁME LIDEM ZLEPŠOVAT ZDRAVÍ Naše vize: Jsme globálním partnerem pro zlepšování zdraví a životní úrovně - 10.000 zaměstnanců ve 47 pobočkách po celém světě v Evropě, v Severní a Jižní Americe, Asii - 700 zaměstnanců v ČR - Vlastní školící středisko pro zaměstnance i učně Rosteme - vstupte s námi do světa moderních technologií, s jejichž pomocí vyrábíme produkty, které léčí.

Popis nabídky práce

Co budete dělat?

* optimalizovat technologické procesy výroby vstřikování plastů v čistých výrobních prostorech
* zodpovídat za technologii a včasné plnění zakázek
* spolupracovat při optimalizaci výroby a procesů trvalého zlepšování
* dohlížet na kvalitu výrobků a navrhovat nápravná opatření
* provádět validace

Kvalifikace

Co od Vás očekáváme?

* SŠ / SOU technického vzdělání, znalost AJ/ NJ výhodou
* praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky (ve výrobní firmě výhodou)
* odborná znalost programování a obsluhy vstřikovacích lisů, znalost procesů vstřikování a validace nových forem
* znalosti v oblasti automatizace, pneumatiky, hydrauliky, senzoriky
* orientace v oblasti konstrukce forem, znalost vlastností materiálů pro vstřikování plastů
* zkušenosti se školením zaměstnanců
* samostatnost, dobré organizační schopnosti, rozhodnost, flexibilita, logické myšlení, aktivní přístup k práci, zodpovědnost, pečlivost

Další informace

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení
  • 1 týden dovolené navíc
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na dovolenou
  • vlastní kantýna (dotované snídaně, obědy a večeře)
  • možnost dalšího vzdělání a osobního i profesního růstu
  • finanční odměny za zlepšovací návrhy
  • další zaměstnanecké benefity - např. vlastní parkoviště, cyklostojany, sportovní aktivity (fotbalový tým, volejbalový tým, cyklistický a běžecký tým), letní a zimní oslavy a jiné

Těšíme se na Vaše písemné odpovědi se strukturovaným životopisem. Děkujeme.

Zásady ochrany osobních údajů