Vedoucí oddělení kvality (m/ž)

  • Plný úvazek

Popis společnosti

MOTTO: POMÁHÁME LIDEM ZLEPŠOVAT ZDRAVÍ Naše vize: Jsme globálním partnerem pro zlepšování zdraví a životní úrovně - 10.000 zaměstnanců ve 47 pobočkách po celém světě v Evropě, v Severní a Jižní Americe, Asii - 700 zaměstnanců v ČR - Vlastní školící středisko pro zaměstnance i učně

Rosteme - vstupte s námi do světa moderních technologií, s jejichž pomocí vyrábíme produkty, které léčí.

Popis nabídky práce

Pracovní náplň

  • vedení oddělení kvality
  • zodpovědnost za výkonnost systému řízení jakosti
  • rozvoj kvalitativních postupů a norem, certifikace technologických procesů a postupů, dohled nad testováním
  • zjišťování a řešení problémů týkající se kvality produktů ve spolupráci s výrobními a ostatními interními odděleními společnosti
  • komunikace a jednání se zákazníky, dodavateli a centrálou
  • řízení zákaznických reklamací a požadavků
  • plnění stanovených cílů

Kvalifikace

Co od Vás očekáváme?

  • VŠ/SŠ - výhodou v technickém směru nebo ve směru řízení kvality
  • znalost výrobního závodu a zkušenosti v řízení oddělení kvality
  • komunikativní znalost AJ/NJ (B2-C1)
  • znalost MES, SAP výhodou
  • znalost nástrojů v oblasti řízení kvality, znalost metod kvality, např. FMEA, 5 WHY
  • zkušenosti a schopnost vedení týmu lidí, velmi dobré organizační a prezentační schopnosti, analytické myšlení
  • samostatnost, rozhodnost, aktivní přístup, zodpovědnost

Další informace

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení
  • 1 týden dovolené navíc
  • příspěvek na dopravu
  • čtvrtletní prémie
  • příspěvek na dovolenou
  • vlastní kantýna (dotované snídaně, obědy a večeře)
  • možnost dalšího vzdělání a osobního i profesního růstu
  • finanční odměny za zlepšovací návrhy
  • další zaměstnanecké benefity - např. vlastní parkoviště, cyklostojany, sportovní aktivity (fotbalový tým, volejbalový tým, cyklistický a běžecký tým), letní a zimní oslavy a jiné

Těšíme se na Vaše písemné odpovědi se strukturovaným životopisem. Děkujeme.

Zásady ochrany osobních údajů