Ustawiacz

  • Pełny etat

Opis firmy

Gerresheimer Bolesławiec S.A. jest członkiem międzynarodowej Gerresheimer Group specjalizującej się w produkcji najwyższej jakości opakowań i systemów aplikacji dla farmacji oraz opakowań dla przemysłu kosmetycznego. Nasza pasja: Innowacje dla lepszego życia. Zawsze staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla naszych klientów. Nasze koncepcje, naszą pracę cechuje pasja i entuzjazm, od pierwszego szkicu do finalnego produktu.

Opis stanowiska

• Określanie i usuwanie przyczyn niezgodności

• Lokalizowanie i informowanie o awarii

• Uzupełnianie zapisów w dokumentacji produkcyjnej

• Przygotowanie stanowiska pracy oraz dbanie o czystość Poszukiwane kompetencje

• Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe

• Zdolności manualne, umiejętność pracy z wykorzystaniem małych elementów

• Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej

• Zainteresowanie technologią maszyn

• Umiejętność czytania rysunku technicznego

Kwalifikacje

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

1. stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie

2. szkolenia wdrożeniowe

3. premie

4. prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin

5. możliwość objęcia ubezpieczeniem na życie

6. dofinansowanie do stołówki przyzakładowej

7. dostęp do platformy e-learningowej nauki j. angielskiego i j.niemieckiego