Energetikai asszisztens

A magyarországi energiapiac vállalati szegmensében meghatározó szerepet betöltő E2 Hungary Zrt. keres új kollégát dinamikusan fejlődő, szakmailag elkötelezett energetikai szolgáltatások csapatába. Az E2 Hungary a MET Csoport és a Magyar Telekom közös vállalata. A svájci központú, 15 európai országban működő integrált energiavállalat, a MET Csoport tagjaként felel a vállalatcsoport teljes magyarországi kereskedelmi tevékenységéért a földgáz- és villamosenergia-beszerzések, valamint az energiahatékonysági és az almérő-szolgáltatások területén.

Az E2 Hungary sikerének kulcsa a szakmailag magasan képzett csapat, az a közel 150 szakértő, akik megoldás-orientált hozzáállásukkal és széleskörű energiapiaci tapasztalataikkal nap mint nap komplex energiaszolgáltatásokat nyújtanak a vállalat több, mint 4000 üzleti partnerének. Az erős szakmai alapok mellett az egymással való szoros együttműködés, az egymás iránt érzett felelősség és tisztelet, a családias légkör, az egyéni és csapat-karriercélok támogatása és a csapategységet erősítő programok teszik közösségünket különlegessé. Ha úgy érzed te is örömmel tartoznál sikeres csapatunkhoz és szívesen hozzájárulnál üzleti sikereinkhez, a hirdetésünk neked szól, talán éppen téged keresünk.

Állás leírása

Milyen feladataid lesznek ebben a pozícióban?

  • Ügyfél fogyasztási adatok letöltése DSO honlapokról, bekérése ügyfelektől
  • A letöltött és bekért adatok betöltése az energetikai informatikai rendszerbe
  • A betöltött adatok alapján energetikai riportok készítése
  • Az elkészült riportok ellenőrzése, a hibás adatok javítása
  • Meghatalmazások készítése
  • Levelezések és telefonhívások lebonyolítása
  • Energetikai szakreferens és energetikai mérnökök munkájának támogatása
  • Riportok és prezentációk készítése

Képzettség

Nálunk a helyed, ha rendelkezel

  • középfokú végzettséggel
  • minimum 3 év, hasonló területen szerzett gyakorlattal
  • irodai alkalmazások felhasználó szintű ismeretével (Word, Excel, Outlook stb.)
  • nagyfokú önállóság, határozottság, kezdeményezőkészség jellemez
  • jó szervező és kommunikációs készséggel
  • pontos, gyors, önálló munkavégzés jellemez
  • új szoftverek használatának gyors elsajátítására való képességgel
  • ügyfélorientált szemléletmóddal
  • motivált és agilis vagy

Előnyt jelent, ha…

  • energia iparági tapasztalattal és szaktudással rendelkezel
  • gyakorlatod van szerződés előkészítés, dokumentum kezelés, valamint szakmai szoftverek felhasználása terén
  • közmű szolgáltatónál szerzett ügyfélszolgálati tapasztalattal rendelkezel

További információk

Ezeket kínáljuk neked:

  • Megismerkedhetsz az energia szektor folyamataival
  • Egyedi, széleskörű tudásra tehetsz szert
  • Felelősségteljes munkakört tölthetsz be, ahol az önállóságodra szükség lesz
  • Egy olyan csapatot, ahol dinamikus, fejlődésre vágyó kollégákkal dolgozhatsz
  • Versenyképes fizetést, cafeteriát és egyéb juttatásokat
  • Modern irodai környezetben dolgozhatsz