Értékesítés támogató munkatárs

A magyarországi energiapiac vállalati szegmensében meghatározó szerepet betöltő E2 Hungary Zrt. keres új kollégát dinamikusan fejlődő, szakmailag elkötelezett értékesítés támogató csapatába. Az E2 Hungary a MET Csoport és a Magyar Telekom közös vállalata. A svájci központú, 15 európai országban működő integrált energiavállalat, a MET Csoport tagjaként felel a vállalatcsoport teljes magyarországi kereskedelmi tevékenységéért a földgáz- és villamosenergia-beszerzések, valamint az energiahatékonysági és az almérő-szolgáltatások területén.
Az E2 Hungary sikerének kulcsa a szakmailag magasan képzett csapat, az a közel 150 szakértő, akik megoldás-orientált hozzáállásukkal és széleskörű energiapiaci tapasztalataikkal nap mint nap komplex energiaszolgáltatásokat nyújtanak a vállalat több, mint 4000 üzleti partnerének. Az erős szakmai alapok mellett az egymással való szoros együttműködés, az egymás iránt érzett felelősség és tisztelet, a családias légkör, az egyéni és csapat-karriercélok támogatása és a csapategységet erősítő programok teszik közösségünket különlegessé. Ha úgy érzed te is örömmel tartoznál sikeres csapatunkhoz és szívesen hozzájárulnál üzleti sikereinkhez, a hirdetésünk neked szól, talán éppen téged keresünk.

Állás leírása

Milyen feladataid lesznek ebben a pozícióban?

  • Komplex támogatói és adminisztrációs feladatok ellátása a nagyvállalati ügyfélszegmensben
  • Új és meglévő ügyfelekkel kapcsolatos ajánlatok, szerződések elkészítése, teljes körű rendszerszintű kezelése
  • Beérkező szerződések széles körű ellenőrzése, visszajelzések megfogalmazása az értékesítők felé
  • Kereskedőváltással kapcsolatos nyomon követési feladatok elvégzése
  • Ügyfélszegmensre vonatkozó kimutatások készítése, adatbázisok feltöltése, karbantartása
  • Prezentációk készítése
  • Az értékesítésben használt rendszerek és folyamatok fejlesztésére, új megoldásokra vonatkozó javaslattétel

Képzettség

Nálunk a helyed, ha rendelkezel:

  • Rendelkezel minimum 2-3 éves iparágon belül szerzett értékesítés támogatói tapasztalattal
  • A MS Office programokat és a nagyobb adatbázisokat is magabiztosan kezeled,
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Magabiztosan kommunikálsz szóban és írásban is
  • Ügyfél- és megoldás-orientált gondolkodásmóddal rendelkezel
  • Szereted a precíz, pontos munkavégzést, megbízható vagy a határidők betartásában

Előnyt jelent, ha…

  • CRM rendszerek használatában szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Alapszinten kommunikálsz írásban angolul

További információk

Ezeket kínáljuk neked:

  • Szakértők segítségével ismerkedhetsz meg az energiaszektorral és egyedi tudásra tehetsz szert
  • Felelősségteljes munkakört tölthetsz be, ahol az önállóságodra szükség lesz
  • Versenyképes fizetést, cafetériát és egyéb juttatásokat
  • Munkavégzéshez szükséges, minőségi eszközök biztosítása (laptop, mobiltelefon)
  • Szakmai tréningeken való részvételt
  • Egy olyan csapatot, ahol dinamikus, fejlődésre vágyó kollégákkal modern irodai környezetben dolgozhatsz