Back office and scheduling associate

Új kihívást keresel? Érdekel az energetika? Magabiztos Excel tudással rendelkezel? Nálunk a helyed!

A svájci központú MET Group európai integrált energiavállalat Flexibility Asset divíziója budapesti munkavégzéssel új kollégát keres!

Mid-Office csapatunk motivált kollégát keres Back office és menetrendkezelő pozícióba.

Az új csapattag fő feladata a divízió kereskedési folyamatainak támogatása, a kereskedéshez kapcsolódó napi menetrendezési folyamatok elvégzése lesz.

Irodánkat jelenleg Budapest 6. kerületében találod, de előreláthatólag 2022. tavaszán új irodába költözünk a 11.kerületbe.

Cégnév: MET Asset Management Support Zrt.

Munkavégzés helye: Budapest, Hungary

Állás leírása

Munkaköri feladatok:

  • A MET csoport számára releváns szabályozási zónákban a kereskedéshez kapcsolódó napi menetrendezési folyamatok elvégzése.
  • A kereskedési folyamatok lekövetése (deal capturing).
  • Az ügyletek visszaigazolása.
  • Ügyfél azonosítási feladatok
  • Az iparági statisztikákhoz adatgyűjtés, majd az adatok elemzése, analitikák készítése és a hatóságok számára adatszolgáltatás.
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, rendszerirányítókkal, tőzsdékkel (írásban és szóban egyaránt).

Képzettség

Várjuk jelentkezésed, ha:

  • gazdasági vagy műszaki területen diplomáztál, de pályakezdők vagy végzős egyetemi hallgatók jelentkezését is örömmel várjuk,
  • erős és magabiztos MS Office ismerettel rendelkezel (haladó Excel gyakorlati tudás nélkülözhetetlen),
  • középfokú angol nyelvtudásod van,
  • nagyfokú precizitás, monotonitástűrés és analitikus gondolkodás jellemez,
  • talpraesett, megbízható személyiség vagy, nem ijedsz meg a kihívásoktól és a felelősségtől,
  • önálló munkavégzésre vágysz, de mindamellett szeretnél egy jó hangulatú, barátságos csapat tagja lenni.

Előnyt jelent:  energetika területén szerzett 1-2 éves munkatapasztalat (gyakornoki is).

További információk

Amit kínálunk:

  • stabil vállalati háttér,
  • fiatal, együttműködő csapat,
  • széleskörű juttatási csomag,
  • folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőség.

Úgy érzed, hirdetésünk Neked szól? Szívesen csatlakoznál hozzánk? Ne gondolkodj tovább, csak egy kattintás választ el egy új karrier lehetőségtől! Várjuk jelentkezésed!