Scrum Master

  • Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, pl
  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy krakowskim centrum R&D i już od 20 lat realizujemy projekty IT z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, w tym m. in Java8, C++, C#, .NET, MS SQL czy JavaScript. Na pokładzie mamy prawie 300-tu specjalistów IT, którzy tworząc interdyscyplinarne, samoorganizujące się zespoły pracują nad projektami rozwoju aplikacji i systemów IT z wykorzystaniem metodyk zwinnych. Korporacyjnym procedurom mówimy stanowcze nie. Cenimy sobie dobrą atmosferę, kumpelskie relacje i wymianę wiedzy. Do tego wszystkiego pracujemy w ciekawej i rzadko spotykanej na polskim gruncie branży rozrywki, gier losowych i systemów loteryjnych. A to tylko mały kawałek tego, co mamy Ci do zaoferowania…

Opis stanowiska

Będziesz:

  • Wspierać Zespół i Product Ownera:
    • wdrażać i rozwijać wiedzę SCRUMową,
    • rekomendować zmiany i usprawnienia w środowisku Agile (Continuous Improvement),
    • dbać o regularne i efektywne spotkania zgodnie z ceremonią SCRUM.
    • rozwijać zespoły w kierunku samodzielności,
    • usuwać przeszkody występujące w codziennej pracy zespołu,
    • usprawniać komunikację,
    • pracować nad ciągłą poprawą produktywności.
  • Budować SCRUM Community.

Kwalifikacje

O Tobie:

  • Masz wysokie kompetencje komunikacyjne.
  • Jesteś proaktywny.
  • Znasz metodyki zwinne zarządzania projektami, a w szczególności Scrum.
  • Masz doświadczenie w pracy jako Scrum Master w firmie IT – minimum rok.
  • Znasz procesy wytwarzania oprogramowania.
  • Posiadasz umiejętność moderowania pracy zespołowej – znasz gry i symulacje zespołowe.
  • Znasz język angielski na poziomie min. średniozaawansowanym.

Dodatkowe informacje

  • Praca przy unikalnych projektach o dużej skali i stopniu skomplikowania
  • Elastyczne godziny pracy
  • Finansowanie szkoleń, konferencji
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do kursów językowych, ubezpieczenia medycznego oraz na życie, karty Benefit Systems i obiadów)
  • Owoce i lodówka pełna jogurtów
  • Pakiet relokacyjny
  • Bezpłatny parking
  • Praca w zespole, z którym po godzinach zagrasz w piłkę nożną, pobiegniesz w maratonie albo pograsz w planszówki i zjesz pyszności z grilla :)