Starszy Specjalista/ka ds. pozycjonowania

  • Pełny etat

Opis firmy

Widoczni - tu się dobrze pracuje!

Jesteśmy jedną z największych agencji SEO w Polsce. Obsługujemy setki klientów z najróżniejszych branż od lokalnych firm po sklepy internetowe.

23 lata na rynku, ponad 100 osób na pokładzie pracujących w dwóch biurowcach tworzących jedność: Kampus Widoczni.

Łączy nas pasja do marketingu internetowego i wysokie kompetencje w tym zakresie. Jednocześnie każdy z nas wnosi do agencji coś wyjątkowego – studiowaliśmy różne kierunki studiów od humanistycznych po ścisłe, pochodzimy z różnych zakątków Polski i mamy różne zainteresowania.

Uczymy się od siebie i dzielimy dotychczasowymi doświadczeniami. Dzięki temu tak dobrze nam się razem współpracuje i możemy skupić się na codziennych zawodowych wyzwaniach.

Dołącz do zespołu Widocznych i...zapnij pasy, bo czeka Cię dynamiczny rozwój zawodowy, współpraca z najlepszymi specjalistami  marketingu internetowego i praca, która pozwoli Ci realizować nie tylko cele zawodowe, ale też prywatne.

Zostań jednym z widocznych!

Opis stanowiska

Masz doświadczenie w SEO i czujesz, że:

  • Twój rozwój zawodowy utknął w miejscu i szukasz nowych wyzwań?
  • Chcesz więcej zarabiać, ale nikt nie proponuje Ci podwyżki?
  • Nie masz wpływu na procesy w swojej firmie, a masz mnóstwo pomysłów na ulepszenia?

To miejsce jest dla Ciebie!

Razem z nami spełnisz się zawodowo jako starszy specjalista ds. pozycjonowania z możliwością awansu na eksperta lub lidera zespołu.

W agencji widoczni będziesz realizować ciekawe zadania, wyjeżdżać na zagraniczne konferencje, a może nawet poznasz Randa Fishkina, tak jak nasi pozycjonerzy. Twój wkład w rozwój firmy docenimy regularnymi podwyżkami. A szczególnie ucieszy nas Twoja zdolność do optymalizacji i ulepszania procesów. Czy wspominaliśmy już o przemiłym zespole, który sprawi, że już od pierwszego dnia poczujesz się tu jak u siebie?

Nasze oczekiwania, czyli jakie będą Twoje zadania?

  • samodzielne zarządzanie świetnymi projektami pozycjonowania stron i sklepów
  • współpraca z młodszymi specjalistami ds. pozycjonowania oraz niezależnymi działami Link Buildingu oraz Content Marketingu, a docelowo budowa własnego zespołu
  • przygotowanie strategii pozycjonowania
  • przygotowywanie wytycznych i specyfikacji dot. optymalizacji pod kątem SEO
  • wdrażanie przygotowywanych wytycznych i specyfikacji na stronach Klientów
  • nadzór nad rozbudową profilu linków przychodzących (off-site SEO)
  • optymalizacja stron zgodnie z aktualnymi wytycznymi Google (on-site SEO)
  • analityka i optymalizacja konwersji

Kwalifikacje

Czyli czego od Ciebie oczekujemy?

  • min. 2 lata doświadczenia agencyjnego w branży SEO
  • praktyczna znajomość PHP, HTML, CSS
  • znajomość aktualnych trendów SEO i narzędzi SEO
  • praktyczna wiedza z zakresu audytu i optymalizacji stron
  • kreatywność i proaktywne podejście do zadań i umiejętność pracy w zespole
  • pozytywne nastawienie do pracy i do ludzi

Szczególnie docenimy:

  • znajomość popularnych systemów CMS oraz sklepów pod kątem zmian w kodz
  • doświadczenie w optymalizacji konwersji

Dodatkowe informacje

Jakie zapewnimy Ci warunki pracy?

  • wynagrodzenie: 5000 - 11000 zł netto (na FV, podstawa + comiesięczna prowizja) w oparciu o umowę B2B
  • jasno określona ścieżka kariery
  • możliwość awansu (w zależności od preferencji - w kierunku zarządzania zespołem lub eksperta)
  • możliwość wymiany wiedzy i konsultacji ze specjalistami z ponad 10 letnim doświadczeniem
  • praca z systemem OKO wspierającym kompleksowo realizacje wszystkich procesów i projektów w agencji
  • rozwój w dziedzinach powiązanych z SEO: UX, analityka
  • dostęp do profesjonalnych narzędzi SEO
  • optymalna liczba klientów u jednego specjalisty, pozwalająca na kreatywną pracę nad ich projektami
  • luźna atmosfera i brak dress code'u (no chyba, że masz spotkanie z klientem :)
  • realny wpływ na kierunek rozwoju naszej agencji
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach zewnętrznych zgodnie z potrzebami zawodowymi
  • wyjazdy na polskie i zagraniczne konferencje (m.in Festiwal SEO w Katowicach, BrightonSEO w Wielkiej Brytanii)

A żeby było przyjemniej, mamy także:

  • możliwość pracy zdalnej lub w biurze, w elastycznym czasie - startujemy między 7:00, a 9:00
  • dofinansowanie do dowolnej karty Multisport
  • dofinansowanie do dowolnej karty MultiLife
  • wolny dzień w Twoje urodziny
  • cykliczne spotkania integracyjne - lubimy się razem dobrze bawić
  • stół do ping-ponga i piłkarzyki - cyklicznie urządzamy ligę ping-ponga
  • klimatyzowane nowoczesne biuro, przyjazne rowerzystom (do dyspozycji stojak rowerowy oraz prysznic)
  • do dyspozycji firmowy ogródek i grill, możesz zapomnieć o grillu na balkonie w bloku :)
  • program rekomendacji pracowników - zyskaj dodatkowy bonus

Zobacz naszą kulturę organizacji i... sprawdź, czy będzie Ci się tu dobrze pracować :)

Jesteś ciekaw jak pracujemy, jakie wartości są dla nas szczególnie istotne oraz czym się kierujemy przy doborze nowych osób do zespołu?
Opracowaliśmy solidny zestaw zasad, które najlepiej charakteryzują nas jako zespół i miejsce pracy w formie kultury organizacji.

Sprawdź na naszej stronie w zakładce: O nas->Kariera widoczni, czy filozofia i styl agencji widoczni jest bliski także Tobie :)

widoczni - tu się dobrze pracuje!

UWAGA:

Prosimy o DODANIE CV W POSTACI PLIKU na etapie wypełniania formularza rekrutacyjnego.

Informujemy, że aplikacje nie spełniające tego warunku nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.